Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Відправити ЗАПРОС на прорахунок вартості виготовлення ювелірного виробу

Друзі! Всі вироби, які ми виготавлюємо – дуже різноманітні. Вони індивідуальні та виготовляються для Вас в єдиному екземплярі! Вартість виготовлення ювелірних виробів у нашій майстерні залежить від складності виробу, матеріалу, необхідної кількості та розмірів Вашого виробу. Заради економії Вашого та нашого часу та отримання більш точного прорахунку, заповніть усі поля та ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпіть фото або ескіз бажаного виробу. Якщо такого немає, то в поле «побажання» опишіть свою ідею. Завчасно дякуємо за розуміння!!! ПОЛЯ ІЗ ЗІРОЧКАМИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!!!

Терміни виготовлення в середньому 2-3 тижні, якщо у Вас стислі терміни або певні дати, то зазначте, будь-ласка

И не забудьте, будь-ласка, прикріпити файлик :)

Ваш запрос відправлено!

Ваш запрос відправлено! Дякуємо, що звернулись до нашої ювелірної майстерні! Ми будемо намагатись відповісти Вам найближчим часом:) (середній час відповіді – 24 години) Гарного та сонячного настрою!!!

Именные печатки мужские на заказ в Киеве. Золотой перстень мужской с монограммой. Индивидуальное изготовление ювелирных изделий.

Мужская именная печатка с инициалами из комбинированного золота (белое и красное), выполненная в ювелирной мастерской в Киеве «Ametist». Этот перстень с монограммой на заказ стал прекрасным подарком сыну от отца. По задумке заказчика в качестве изображения была использована большая буква М в виде двух перекрещенных шпаг. 

Многим людям сейчас нравится просто внешность этих ювелирных изделий. Но их важность выходит далеко за рамки стиля. Подобные украшения существуют уже тысячи лет, с библейских времен: упоминаются в Библии, были найдены в египетских гробницах и греко-римских археологических раскопках. Традиционно они создавались из металла и драгоценных вставок с фамильным знаком владельца. У королей и дворян были свои неповторимые перстни с печаткой, которые часто уничтожались после их смерти. Ни одно письмо не было официальными без такого оттиска. Поэтому ликвидация уникального кольца позволяла избежать подделок. 

Именные перстни представляют статус держателя в обществе. Первоначально использовавшиеся в качестве восковых печатей для документов и писем, они превратились в прекрасные предметы личного украшения. Изначально их носили только мужчины, так как обладали силой и влиянием. Они показывали их достижения и место в обществе. В настоящее время мы носим их как средство самовыражения. 

Со временем дизайн изменился. Сегодня это кольцо с плоским камнем, камея или просто плоская площадка. В конце викторианской эпохи популярным стало отображение инициалов собственника или закодированного сообщения.

Індивідуальне виготовлення ювелірних виробів можливе за ідеєю, фото чи ескізом замовника. Вартість послуги залежить перед усім від складності роботи, а також від розмірів, наявності каменей та покриттів та інших опцій. Щоб її розрахувати:

 Заповніть форму, натиснувши на кнопці у верхній частині сторінки;

 Відправте запрос електронною поштою jewelery.kiev@gmail.com;

 Зверніться на 067 983 02 93 (Viber, WhatsApp);

 Запитайте в соціальних мережах (Facebook icon AmetistLogo Instagram Ametist),

Для якісного прорахунку завчасно підготуйте зображення золотого или срібного виробу, яке вас цікавить, чи його аналогу. Якщо такого немає, детально опишіть свої побажання. Також необхідно зазначити з чого воно повинно бути, габарити, терміни, чи плануються там вставки, орнаменти та інше.

Більше наших робіт Ви можете подивитись в розділі ювелирные изделия фото

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.