Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Відправити ЗАПРОС на прорахунок вартості виготовлення ювелірного виробу

Друзі! Всі вироби, які ми виготавлюємо – дуже різноманітні. Вони індивідуальні та виготовляються для Вас в єдиному екземплярі! Вартість виготовлення ювелірних виробів у нашій майстерні залежить від складності виробу, матеріалу, необхідної кількості та розмірів Вашого виробу. Заради економії Вашого та нашого часу та отримання більш точного прорахунку, заповніть усі поля та ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпіть фото або ескіз бажаного виробу. Якщо такого немає, то в поле «побажання» опишіть свою ідею. Завчасно дякуємо за розуміння!!! ПОЛЯ ІЗ ЗІРОЧКАМИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!!!

Терміни виготовлення в середньому 2-3 тижні, якщо у Вас стислі терміни або певні дати, то зазначте, будь-ласка

И не забудьте, будь-ласка, прикріпити файлик :)

Ваш запрос відправлено!

Ваш запрос відправлено! Дякуємо, що звернулись до нашої ювелірної майстерні! Ми будемо намагатись відповісти Вам найближчим часом:) (середній час відповіді – 24 години) Гарного та сонячного настрою!!!

Мужской серебряный кулон «Лев в короне» с гравировкой в Киеве. Ювелирные изделия на заказ

3д-моделирование ювелирного изделия в Киеве. Ювелирная мастерская «Аметист»Лучший подарок мужчине, который только можно придумать – это заказать индивидуальное изготовление ювелирного изделия в нашей мастерской «Ametist».

Такой подарок однозначно не останется незамеченным, такой подарок будет поистине уникален, а Ваш мужчина будет обладателем ювелирного изделия в единственном экземпляре в мире!!!!

Сотрудники нашей мастерской помогут воплотить в жизнь любую Вашу ювелирную идею. Как, например, мы сделали с заказчицей, которая решила подарить любимому серебряный кулон с объемным изображением льва в короне. Мы выслушали пожелания заказчицы, подобрали визуальные материалы, обсудили их совместно с заказчицей, потом  наш дизайнер-3д-модельер вылепил 3д- модель, отправил визуализацию на утверждение заказчице, и после утверждения наши мастера изготовили непосредственно сам серебряный кулон. На обратной стороне по желанию заказчицы была нанесена гравировка.

 

 

 

 

 

ювелирное 3д-моделирование в Киеве. Ювелирная мастерская «Аметист»Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» выполняет индивидуальное изготовление золотых и серебряных кулонов:

· по идее заказчика;

· по эскизу, наброску, чертежу заказчика;

· по фото и картинке...

Наши ювелирные изделия изготавливаются индивидуально для заказчика  в единственном экземпляре! Они индивидуальны и будут только у Вас. В ювелирной мастерской «Ametist» творческая команда из художника, дизайнера и ювелиров  воплотит в жизнь практически любую Вашу ювелирную фантазию.

 

 

 

 

Визуализация ювелирного изделия в Киеве. Ювелирная мастерская «Аметист»Подробнее тут:

· изготовление ювелирных изделий под заказ в Киеве;

· кулоны на заказ в Киеве;

· серебряные изделия на заказ в Киеве.

Больше работ в разделе: Необычные ювелирные изделия фото

 ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ: 

Ювелирные изделия на заказ в ФЕЙСБУК    Ювелирные изделия в Контакте

Больше интересной информации ищите на наших страничках в социальных сетях:

Ювелирная мастерская в Киеве «Аметист» в Фейсбук  Ювелирная мастерская в Киеве «Аметист» в Google+  Ювелирная мастерская «Аметист» в Инстаграме  Ювелирная мастерская «Аметист» в Твиттере  Ювелирная мастерская «Аметист» В Контакте

Індивідуальне виготовлення ювелірних виробів можливе за ідеєю, фото чи ескізом замовника. Вартість послуги залежить перед усім від складності роботи, а також від розмірів, наявності каменей та покриттів та інших опцій. Щоб її розрахувати:

 Заповніть форму, натиснувши на кнопці у верхній частині сторінки;

 Відправте запрос електронною поштою jewelery.kiev@gmail.com;

 Зверніться на 067 983 02 93 (Viber, WhatsApp);

 Запитайте в соціальних мережах (Facebook icon AmetistLogo Instagram Ametist),

Для якісного прорахунку завчасно підготуйте зображення золотого или срібного виробу, яке вас цікавить, чи його аналогу. Якщо такого немає, детально опишіть свої побажання. Також необхідно зазначити з чого воно повинно бути, габарити, терміни, чи плануються там вставки, орнаменти та інше.

Більше наших робіт Ви можете подивитись в розділі ювелирные изделия фото

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.