Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Ремонт брелоків, значків, сувенирів у Києві, Поділ. Ювелірна майстерня в Києві «Ametist», Київ, Центр

Ремонт брелків та сувенірної продукції – одна з послуг, які пропонує ювелірна майстерня в Києві «Аmetist». У цій сфері ми працюємо вже понад дев’ять років. Наші майстри мають достатню кваліфікаційну підготовку та профільну освіту, щоб виконати ремонт сувенірної продукції будь-якої складності. Часто ремонтують вироби, від яких відмовились в інших майстернях.

Вироби  після нашого ремонту не відрізняються на вигляд від нових, через те, що ми використовуємо якісні матеріали та дотримуємося всіх технологій.  

Ми пропонуємо весь спектр послуг з ремонту брелків, значків та сувенірної продукції. Простий ремонт майстер виконує у Вашій присутності протягом 10 – 40 хвилин. У випадках необхідності складного ремонту брелків чи сувенірної продукції, часто виникає потреба залишити Ваш виріб у майстерні на певний час. У такому випадку, клієнту видається квитанція, з указаними параметрами виробу, який довелося залишити, в якості гарантії. У кінці кожної роботи, виріб піддається чистці та поліруванню. У результаті Ви отримуєте назад свою прикрасу, відремонтовану та начищену до блиску.

Головна вимога, якої дотримуються наші майстри – це акуратність в роботі. Роботи ведуться якісними припоями.

За 9 років свого існування наша ювелірна майстерня в Києві «Аmetist»  напрацювала велику кількість постійних клієнтів та здобула гарну репутацію. Ми щиро сподіваємось, що Ви залишитесь задоволені нашим сервісом та доповните ряди наших постійних клієнтів.

ПЕРЕВАГИ ЮВЕЛІРНОЇ МАЙСТЕРНІ в Києві «Ametist»:

 дуже зручне розташування ювелірної майстерні – у центрі Києва, поряд з метро «Контрактова площа»;

 майстри з профільною освітою та великим досвідом роботи;

 невисокі ціни за професійні послуги; 

 безкоштовна консультація телефоном (бажано дзвонити у робочий час з 9.00 до 19.00, через те, що всі ми люди та маємо особисте життя :)));

 для попереднього визначення вартості послуг з ремонту ювелірних виробів, а іноді і можливості його виконання, Ви можете відправити фото поламки на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми дамо відповіді на питання, що Вас цікавлять. УВАГА: Ваша інформація може оброблятися протягом доби через те, що старший майстер не завжди має можливість доступу до мережі, так як може знаходитись на виробництві або в майстерні.

 наявність висококваліфікованого старшого майстра, який проконсультує Вас з будь-яких питань, що стосуються ювелірних виробів, а також може виконати ремонт ювелірних виробів найскладніших рівнів;

 «прозорий» ремонт ювелірних прикрас – ремонт виконується на місці у Вашій присутності (за виключенням випадків складного ремонту або великої завантаженості майстра), при цьому майстер може Вам пояснити всі маніпуляції, які він буде проводити з Вашими виробами.

НАША ПОРАДА: тільки кваліфікований майстер може адекватно оцінити ступінь поламки або дефектності ювелірного виробу та визначити правильні засоби їх усунення. Тому, щоб остаточно не зіпсувати Вашу прикрасу, не намагайтесь відновити її самостійно – зверніться до нашої ювелірної майстерні. Виправити наслідки невмілого втручання куди складніше і не завжди можливо!!!

Вам може бути корисна інформація на цій сторінці, якщо Ви шукаєте: ремонт брелків та сувенірів Київ Центр · ремонт брелків та сувенірів Київ Виноградар · ремонт брелків та сувенірів Київ Куренівка · ремонт брелків та сувенірів Київ Поділ · ремонт брелків та сувенірів Київ Оболонь · ремонт брелків та сувенірів Київ Мінська · ремонт брелків та сувенірів Київ Героїв Дніпра · ремонт брелків та сувенірів Київ Тараса Шевченка · ремонт брелків та сувенірів Київ Поштова площа · ремонт брелків та сувенірів Київ Майдан незалежності Хрещатик · ремонт брелків та сувенірів Київ Печерськ · ремонт брелків та сувенірів Київ Мінський масив · ремонт брелків та сувенірів Київ Голосіївський район · ремонт брелків та сувенірів Київ Теремки ·  ремонт брелків та сувенірів Київ Льва Толстого · ремонт брелків та сувенірів Київ  Золоті ворота · ремонт брелків та сувенірів Київ Палац спорту · ремонт брелків та сувенірів Київ Троєщина · ремонт брелків та сувенірів Київ правий берег · ремонт брелків та сувенірів Київ Лук’янівка · ремонт брелків та сувенірів Київ Дорогожичі

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.