Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Збільшення розміру каблучки в Києві на Подолі. Ювелірна майстерня в Києві «Ametist».Центр, Київ, Поділ

Збільшення розміра кабучки – це одна з найчастіших проблем, з якими люди приходять до ювелірної майстерні в Києві «Ametist». Наші  ювеліри  беруться за збільшення навіть дуже складних каблучок.

Ми виконуємо:

 збільшення каблучок з гладкою поверхнею в Києві;

 збільшення розміру складних каблучок з камінням у Києві; 

 збільшення каблучок з насічками та гравіруванням у Києві (можливість виконання післе огляду ювеліром);

 збільшення чоловічих печаток к Києві…

Для того, щоб збільшити кабучку, необхідно перед усім визначити розмір, який Вам необхідний. Зробити це можна в нашій ювелірній майстерні за допомогою спеціального приладу – пальцеміру, або вимірявши каблучку, яка Вам підходить за розміром.

Найлегша процедура – збільшення гладких класичних обручок або каблучок з однаковим орнаментом по всій поверхні . Їх можна збільшити шляхом механічної «розкатки» шинки каблучки або за допомогою «розбивки».

Збільшення складних каблучок з камінням, або складними орнаментами або надписами, виконується методом вставки. При цьому ювелір розрізає каблучку, вставляє шматочок металу, щоб підігнати його до потрібного розміру, потім запаює, чистить та полірує. Місце ремонту при цьому після обробки не видно. Взагалі існує багато засобів збільшення каблучок, але описувати їх всі тут – немає необхідності. Приходьте в ювелірну майстерню в Києві «Ametist», наш ювелір огляне виріб та розповість, яким чином легше всього вирішити Вашу задачу. У простих випадках збільшення каблучки, майстер виконує цю операцію у Вашій присутності протягом 10 – 15 хвилин. У складних випадках іноді необхідно залишити каблучку в ювелірній майстерні. У такому випадку, ми видаємо квитанцію, із зазначеними параметрами виробу, який Ви лишили, в якості гарантії.

За 9 років свого існування ювелірна майстерня в Києві «Аmetist»  напрацювала велику кількість постійних клієнтів та здобула гарну репутацію. Ми щиро сподіваємось, що Ви залишитесь задоволені нашим сервісом та доповните ряди наших постійних клієнтів.

Переваги ювелірної майстерні в Києві «Ametist»:

 дуже зручне розташування ювелірної майстерні – у центрі Києва, поряд з метро «Контрактова площа»;

 ювеліри з профільною освітою та великим досвідом роботи;

 невисокі ціни за професійні послуги; 

 безкоштовна консультація в майстерні та за телефоном (бажано дзвонити у робочий час з 9.00 до 19.00, через те, що всі ми люди та маємо особисте життя :)));

 для попереднього визначення вартості послуг з ремонту ювелірних виробів, а іноді і можливості його виконання, Ви можете відправити фото поламки на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми дамо відповіді на питання, що Вас цікавлять. УВАГА: Ваша інформація може оброблятися протягом доби через те, що старший майстер-ювелір не завжди має можливість доступу до мережі, так як може знаходитись на виробництві або в майстерні.

 наявність висококваліфікованого старшого майстра-ювеліра, який проконсультує Вас з будь-яких питань, що стосуються ювелірних виробів, а також виконає ремонт ювелірних виробів найскладніших рівнів;

 «прозорий» ремонт ювелірних прикрас – ювелір виконує ремонт на місці у Вашій присутності (за виключенням випадків складного ремонту або великої завантаженості майстра), при цьому він може пояснити всі маніпуляції, які буде проводити з Вашими виробами.

НАША ПОРАДА: тільки кваліфікований ювелір може адекватно оцінити ступінь поламки або дефектності ювелірного виробу та визначити правильні засоби їх усунення. Тому, щоб остаточно не зіпсувати Вашу прикрасу, не намагайтесь відновити її самостійно – зверніться до нашої ювелірної майстерні. Виправити наслідки невмілого втручання куди складніше і не завжди можливо!!!

Вам може бути корисна інформація на цій сторінці, якщо Ви шукаєте: збільшення каблучки Київ Центр · збільшення каблучки Київ Виноградар · збільшення каблучки Київ Куренівка · збільшення каблучки Київ Поділ · збільшення каблучки Київ Оболонь · збільшення каблучки Київ Мінська · збільшення каблучки Київ Героїв Дніпра · збільшення каблучки Київ Тараса Шевченка · збільшення каблучки Київ Поштова площа · збільшення каблучки Київ Майдан незалежності Хрещатик · збільшення каблучки Київ Печерськ · збільшення каблучки Київ Мінський масив · збільшення каблучки Київ Голосіївський район · збільшення каблучки Київ Теремки · збільшення каблучки Київ Льва Толстого · збільшення каблучки Київ  Золоті ворота · збільшення каблучки Київ Палац спорту збільшення каблучки Київ Троєщина · збільшення каблучки Київ правий берег · збільшення каблучки Київ Лук’янівка · збільшення каблучки Київ Дорогожичі

Приєднуйся до нас у Facebook :)

Відправити ЗАПРОС на прорахунок вартості виготовлення ювелірного виробу

Друзі! Всі вироби, які ми виготавлюємо – дуже різноманітні. Вони індивідуальні та виготовляються для Вас в єдиному екземплярі! Вартість виготовлення ювелірних виробів у нашій майстерні залежить від складності виробу, матеріалу, необхідної кількості та розмірів Вашого виробу. Заради економії Вашого та нашого часу та отримання більш точного прорахунку, заповніть усі поля та ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпіть фото або ескіз бажаного виробу. Якщо такого немає, то в поле «побажання» опишіть свою ідею. Завчасно дякуємо за розуміння!!! ПОЛЯ ІЗ ЗІРОЧКАМИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!!!

Терміни виготовлення в середньому 2-3 тижні, якщо у Вас стислі терміни або певні дати, то зазначте, будь-ласка

И не забудьте, будь-ласка, прикріпити файлик :)

Ваш запрос відправлено!

Ваш запрос відправлено! Дякуємо, що звернулись до нашої ювелірної майстерні! Ми будемо намагатись відповісти Вам найближчим часом:) (середній час відповіді – 24 години) Гарного та сонячного настрою!!!

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.