Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Реставрація ювелірних виробів у Києві на Подолі. Ювелірна майстерня в Києві «Ametist», Центр, Київ, Поділ

Реставрація ювелірних виробів – одна з послуг, які надає ювелірна майстерня в Києві «Ametist». Давайте розглянемо, чим відрізняється ремонт ювелірних виробів від їх реставрації? Реставрація ювелірних прикрас – вид ремонту, коли необхідно відновити які-небудь елементи конструкції прикраси, або орнаменту, що відсуті.

Наш ювелір оцінить можливість реставрації ювелірного виробу та професійно її виконає. При цьому може виникнути необхідність залишити Ваш виріб в ювелірній майстерні. У такому випадку, ми видамо квитанцію, із зазначеними параметрами виробу, який Ви залишите, в якості гарантії. У кінці кожної роботи майстер-ювелір чистить та полірує виріб. У результаті Ви отримуєте назад свою прикрасу, відреставровану та начищену до блиску, доведену до товарного вигляду.

За 9 років свого існування ювелірна майстерня в Києві «Аmetist»  напрацювала велику кількість постійних клієнтів та здобула гарну репутацію. Ми щиро сподіваємось, що Ви залишитесь задоволені нашим сервісом та доповните ряди наших постійних клієнтів.

Переваги ювелірної майстерні в Києві «Ametist»:

 дуже зручне розташування ювелірної майстерні – у центрі Києва, поряд з метро «Контрактова площа»;

 ювеліри з профільною освітою та великим досвідом роботи;

 невисокі ціни за професійні послуги; 

 безкоштовна консультація в майстерні та за телефоном (бажано дзвонити у робочий час з 9.00 до 19.00, через те, що всі ми люди та маємо особисте життя :)));

 для попереднього визначення вартості послуг з ремонту ювелірних виробів, а іноді і можливості його виконання, Ви можете відправити фото поламки на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми дамо відповіді на питання, що Вас цікавлять. УВАГА: Ваша інформація може оброблятися протягом доби через те, що старший майстер-ювелір не завжди має можливість доступу до мережі, так як може знаходитись на виробництві або в майстерні.

 наявність висококваліфікованого старшого майстра-ювеліра, який проконсультує Вас з будь-яких питань, що стосуються ювелірних виробів, а також виконає ремонт ювелірних виробів найскладніших рівнів;

 «прозорий» ремонт ювелірних прикрас – майстер виконує ремонт на місці у Вашій присутності (за виключенням випадків складного ремонту або великої завантаженості майстра), при цьому він може Вам пояснити всі маніпуляції, які буде проводити з Вашими виробами.

НАША ПОРАДА: тільки кваліфікований ювелір може адекватно оцінити ступінь поламки або дефектності ювелірного виробу та визначити правильні засоби їх усунення. Тому, щоб остаточно не зіпсувати Вашу прикрасу, не намагайтесь відновити її самостійно – зверніться до нашої ювелірної майстерні. Виправити наслідки невмілого втручання куди складніше і не завжди можливо!!!

Вам може бути корисна інформація на цій сторінці, якщо Ви шукаєте: реставрація ювелірних виробів Київ Центр · реставрація ювелірних виробів Київ Виноградар · реставрація ювелірних виробів Київ Куренівка · реставрація ювелірних виробів Київ Поділ · реставрація ювелірних виробів Київ Оболонь · реставрація ювелірних виробів Київ Мінська · реставрація ювелірних виробів Київ Героїв Дніпра · реставрація ювелірних виробів Київ Тараса Шевченка · реставрація ювелірних виробів Київ Поштова площа · реставрація ювелірних виробів Київ Майдан незалежності Хрещатик · реставрація ювелірних виробів Київ Печерськ · реставрація ювелірних виробів Київ Мінський масив · реставрація ювелірних виробів Київ Голосіївський район · реставрація ювелірних виробів Київ Теремки · реставрація ювелірних виробів Київ Льва Толстого · реставрація ювелірних виробів Київ  Золоті ворота · реставрація ювелірних виробів Київ Палац спорту · реставрація ювелірних виробів Київ Троєщина · реставрація ювелірних виробів Київ правий берег · реставрація ювелірних виробів Київ Лук’янівка · реставрація ювелірних виробів Київ Дорогожичі

Приєднуйся до нас у Facebook :)

Відправити ЗАПРОС на прорахунок вартості виготовлення ювелірного виробу

Друзі! Всі вироби, які ми виготавлюємо – дуже різноманітні. Вони індивідуальні та виготовляються для Вас в єдиному екземплярі! Вартість виготовлення ювелірних виробів у нашій майстерні залежить від складності виробу, матеріалу, необхідної кількості та розмірів Вашого виробу. Заради економії Вашого та нашого часу та отримання більш точного прорахунку, заповніть усі поля та ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпіть фото або ескіз бажаного виробу. Якщо такого немає, то в поле «побажання» опишіть свою ідею. Завчасно дякуємо за розуміння!!! ПОЛЯ ІЗ ЗІРОЧКАМИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!!!

Терміни виготовлення в середньому 2-3 тижні, якщо у Вас стислі терміни або певні дати, то зазначте, будь-ласка

И не забудьте, будь-ласка, прикріпити файлик :)

Ваш запрос відправлено!

Ваш запрос відправлено! Дякуємо, що звернулись до нашої ювелірної майстерні! Ми будемо намагатись відповісти Вам найближчим часом:) (середній час відповіді – 24 години) Гарного та сонячного настрою!!!

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.