Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Заміна замка ювелірного виробу в Києві, Поділ. Ювелірна майстерня в Києві «Ametist», Центр, Поділ

Заміна замку ювелірного виробу, а саме заміна замку на ланцюжці або заміна замку в браслеті  – один з видів ремонту ювелірних ланцюжків у Києві або ремонту браслетів у Києві, який проводиться в нашій ювелірній майстерні в Києві «Ametist».  Ювелірні ланцюжки та браслети – це найпоширеніші прикраси, які є, мабуть, у кожного з нас. Вони можуть бути  золотими, срібними, біжутерними, можуть складатись з різних металів. Також ювелірні ланцюжки та браслети можуть мати разномантні плетіння,  можуть бути цільними чи пустотілими (набрали популярності останнім часом через свою маленьку вагу).  Ланцюжки, як правило, носять кожного дня. Тому вони можуть часто ламатись. Однією з деталей, яка дуже часто ламається першою, є замок. Тому що саме на нього припадає найбільше навантаження, особливо при постійних маніпуляціях із застежкою.  Тому дуже часто буває, що ланцюжок в гарному стані, а замочок – зламався. Аналогічна проблема виникає і з браслетами.

Наша ювелірна майстерня пропонує такі послуги з обслуговування замків на ювелірних виробах:

 заміна замку в ювелірному виробі в Києві;

 заміна золотого замку в ювелірному виробі в Києві;

 заміна срібного замку в ювелірному виробі в Києві;

 заміна замку ланцюжка в Києві;

 заміна золотого замку на ланцюжці в Києві;

 заміна срібного замку на ланцюжці в Києві;

 заміна замку золотого ланцюжка в Києві;

 заміна замку срібного ланцюжка в Києві;

 заміна замку біжутерного ланцюжка в Києві;

 заміна замку в браслеті в Києві;

 заміна золотого замку на браслеті в Києві;

 заміна срібного замку на браслеті в Києві;

 заміна замку біжутерного браслету.

Давайте розберемося в яких випадках необхідна заміна замку в ювелірному виробі? Це необхідно, коли деталі замку зношені и не підлягають ремонту, або за бажанням замовника. В наявності в ювелірній майстерні є золоті замки, срібні та біжутерні.

Заміна замка найчастіше проводиться у Вашій присутності протягом 10–15 хвилин. Майстер відкусює зламаний замок, та ставить на його місце новий. При цьому зважується старий замок та новий. Якщо вони мають однакову вагу, то клієнт сплачує лише за роботу. Якщо новий замок має більшу вагу, то необхідно доплатити різницю вартості металу. Якщо клієнт хоче забрати свій старий замок, то може просто придбати новий та сплатити за роботу.

За 9 років свого існування наша ювелірна майстерня в Києві «Аmetist»  напрацювала велику кількість постійних клієнтів та здобула гарну репутацію. Ми щиро сподіваємось, що Ви залишитесь задоволені нашим сервісом та доповните ряди наших постійних клієнтів.

ПЕРЕВАГИ ЮВЕЛІРНОЇ МАЙСТЕРНІ в Києві «Ametist»:

 дуже зручне розташування ювелірної майстерні – у центрі Києва, поряд з метро «Контрактова площа»;

 майстри з профільною освітою та великим досвідом роботи;

 невисокі ціни за професійні послуги; 

 безкоштовна консультація телефоном (бажано дзвонити у робочий час з 9.00 до 19.00, через те, що всі ми люди та маємо особисте життя :)));

 для попереднього визначення вартості послуг з ремонту ювелірних виробів, а іноді і можливості його виконання, Ви можете відправити фото поломки на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми дамо відповіді на питання, що Вас цікавлять. УВАГА: Ваша інформація може оброблятися протягом доби через те, що старший майстер не завжди має можливість доступу до мережі, так як може знаходитись на виробництві або в майстерні.

 наявність висококваліфікованого старшого майстра, який проконсультує Вас з будь-яких питань, що стосуються ювелірних виробів, а також може виконати ремонт ювелірних виробів найскладніших рівнів;

 «прозорий» ремонт ювелірних прикрас – ремонт викнується на місці у Вашій присутності (за виключенням випадків складного ремонту або великої завантаженості майстра), при цьому майстер може Вам пояснити всі маніпуляції, які він буде проводити з Вашими виробами.

НАША ПОРАДА: тільки кваліфікований майстер може адекватно оцінити ступінь поламки або дефектності ювелірного виробу та визначити правильні засоби їх усунення. Тому, щоб остаточно не зіпсувати Вашу прикрасу, не намагайтесь відновити її самостійно – зверніться до нашої ювелірної майстерні. Виправити наслідки невмілого втручання куди складніше і не завжди можливо!!!

Вам може бути корисна інформація на цій сторінці, якщо Ви шукаєте: ювелірна майстерня Київ Центр · ювелірна майстерня Київ Виноградар · ювелірна майстерня Київ Куренівка · ювелірна майстерня Київ Поділ · ювелірна майстерня Київ Оболонь · ювелірна майстерня Київ Мінська · ювелірна майстерня Київ Героїв Дніпра · ювелірна майстерня Київ Тараса Шевченка · ювелірна майстерня Київ Поштова площа · ювелірна майстерня Київ Майдан незалежності Хрещатик · ювелірна майстерня Київ Печерськ · ювелірна майстерня Київ Мінський массив · ювелірна майстерня Київ Голосіївський район · ювелірна майстерня Київ Теремки ·  ювелірна майстерня Київ Льва Толстого · ювелірна майстерня Київ  Золоті ворота · ювелірна майстерня Київ Палац спорту · ювелірна майстерня Київ Троещина · ювелірна майстерня Київ правий берег · ювелірна майстерня Київ Лук’янівка · ювелірна майстерня Київ Дорогожичи

Приєднуйся до нас у Facebook :)

Відправити ЗАПРОС на прорахунок вартості виготовлення ювелірного виробу

Друзі! Всі вироби, які ми виготавлюємо – дуже різноманітні. Вони індивідуальні та виготовляються для Вас в єдиному екземплярі! Вартість виготовлення ювелірних виробів у нашій майстерні залежить від складності виробу, матеріалу, необхідної кількості та розмірів Вашого виробу. Заради економії Вашого та нашого часу та отримання більш точного прорахунку, заповніть усі поля та ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпіть фото або ескіз бажаного виробу. Якщо такого немає, то в поле «побажання» опишіть свою ідею. Завчасно дякуємо за розуміння!!! ПОЛЯ ІЗ ЗІРОЧКАМИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!!!

Терміни виготовлення в середньому 2-3 тижні, якщо у Вас стислі терміни або певні дати, то зазначте, будь-ласка

И не забудьте, будь-ласка, прикріпити файлик :)

Ваш запрос відправлено!

Ваш запрос відправлено! Дякуємо, що звернулись до нашої ювелірної майстерні! Ми будемо намагатись відповісти Вам найближчим часом:) (середній час відповіді – 24 години) Гарного та сонячного настрою!!!

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.