Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Ремонт сережок у Києві на Подолі. Ювелірна майстерня в Києві «Ametist». Центр, Київ, Поділ

Ремонт ювелірних сережок – дуже розповсюджений вид ремонту ювелірних виробів у Києві, з яким люди звертаються до нашої ювелірної майстерні на Подолі «Ametist».  Сережки – це, мабуть, найпоширеніші прикраси, які є майже у кожної жінки, дівчини. Останнім часом серед молоді також популярності набули чоловічі сережки.

Досвід наших майстрів дозволяє виконувати ремонт серег навіть у найважчих випадках.

Ми пропонуємо такі послуги з ремонту серег:

 ремонт золотих сережок в Києві;

 ремонт срібних сережок в Києві;

 ремонт жіночих сережок в Києві;

 ремонт чоловічих серег у Києві;

 ремонт сережок з камінням у Києві;

 ремонт детячих сережок у Києві;

 ремонт біжутерних сережок у Києві.

Ремонт ювелірних сережок найчастіше міститься в наступному:

 вставка та закреплення каменю в сережку в Києві  (при випадінні та втраті);

 ремонт застібки сережки в Києві;

 ремонт англійського замку сережки в Києві;

 реставрація сережок в Києві (відновлення поломаних або відсутніх частин виробу);

 реставрація відсутнього крапану в Києві (лапки, за допомогою якої закріплений камінь у сережці);

 відновлення оправи каменю в сережці в Києві.

Якщо ремонт сережок не дуже складний, то він найчастіше виконується у Вашій присутності протягом 10 – 15 хвилин. У випадках необхідності складного ремонту ювелірного виробу, часто виникає потреба залишити прикрасу в ювелірній майстерні на певний час. У такому випадку, клієнту видається квитанція, із зазначеними параметрами виробу, який довелося залишити, в якості гарантії. У кінці кожної роботи майстер чистить і полірує ювелірний виріб. У результаті Ви отримуєте назад свою прикрасу, відремонтовану та начищену до блиску.

Окремим пунктом потрібно сказати про таку часту проблему як втрата однієї сережки. У такому випадку ми можемо запропонувати зробити копію сережки, що загубилась (при наявності екземпляру, що залишився).

За 9 років свого існування наша ювелірна майстерня в Києві «Аmetist»  напрацювала велику кількість постійних клієнтів та здобула гарну репутацію. Ми щиро сподіваємось, що Ви залишитесь задоволені нашим сервісом та доповните ряди наших постійних клієнтів.

ПЕРЕВАГИ ЮВЕЛІРНОЇ МАЙСТЕРНІ в Києві «Ametist»:

 дуже зручне розташування ювелірної майстерні – у центрі Києва, поряд з метро «Контрактова площа»;

 майстри з профільною освітою та великим досвідом роботи;

 невисокі ціни за професійні послуги; 

 безкоштовна консультація телефоном (бажано дзвонити у робочий час з 9.00 до 19.00, через те, що всі ми люди та маємо особисте життя :)));

 для попереднього визначення вартості послуг з ремонту ювелірних виробів, а іноді і можливості його виконання, Ви можете відправити фото поламки на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми дамо відповіді на питання, що Вас цікавлять. УВАГА: Ваша інформація може оброблятися протягом доби через те, що старший майстер не завжди має можливість доступу до мережі, так як може знаходитись на виробництві або в майстерні.

 наявність висококваліфікованого старшого майстра, який проконсультує Вас з будь-яких питань, що стосуються ювелірних виробів, а також може виконати ремонт ювелірних виробів найскладніших рівнів;

 «прозорий» ремонт ювелірних прикрас – ремонт виконується на місці у Вашій присутності (за виключенням випадків складного ремонту або великої завантаженості майстра), при цьому майстер може Вам пояснити всі маніпуляції, які він буде проводити з Вашими виробами.

НАША ПОРАДА: тільки кваліфікований майстер може адекватно оцінити ступінь поламки або дефектності ювелірного виробу та визначити правильні засоби їх усунення. Тому, щоб остаточно не зіпсувати Вашу прикрасу, не намагайтесь відновити її самостійно – зверніться до нашої ювелірної майстерні. Виправити наслідки невмілого втручання куди складніше і не завжди можливо!!!

Вам може бути корисна інформація на цій сторінці, якщо Ви шукаєте: ремонт срібних виробів Київ Центр · ремонт срібних виробів Київ Виноградар · ремонт срібних виробів Київ Куренівка · ремонт срібних виробів Київ Поділ · ремонт срібних виробів Київ Оболонь · ремонт срібних виробів Київ Мінська · ремонт срібних виробів Київ Героїв Дніпра · ремонт срібних виробів Київ Тараса Шевченка · ремонт срібних виробів Київ Поштова площа · ремонт срібних виробів Київ Майдан незалежності Хрещатик · ремонт срібних виробів Київ Печерськ · ремонт срібних виробів Київ Мінський масив · ремонт срібних виробів Київ Голосіївський район · ремонт срібних виробів Київ Теремки ·  ремонт срібних виробів Київ Льва Толстого · ремонт срібних виробів Київ  Золоті ворота · ремонт срібних виробів Київ Палац спорту · ремонт срібних виробів Київ Троєщина · ремонт срібних виробів Київ правий берег · ремонт срібних виробів Київ Лук’янівка · ремонт срібних виробів Київ Дорогожичі

Приєднуйся до нас у Facebook :)

Відправити ЗАПРОС на прорахунок вартості виготовлення ювелірного виробу

Друзі! Всі вироби, які ми виготавлюємо – дуже різноманітні. Вони індивідуальні та виготовляються для Вас в єдиному екземплярі! Вартість виготовлення ювелірних виробів у нашій майстерні залежить від складності виробу, матеріалу, необхідної кількості та розмірів Вашого виробу. Заради економії Вашого та нашого часу та отримання більш точного прорахунку, заповніть усі поля та ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпіть фото або ескіз бажаного виробу. Якщо такого немає, то в поле «побажання» опишіть свою ідею. Завчасно дякуємо за розуміння!!! ПОЛЯ ІЗ ЗІРОЧКАМИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!!!

Терміни виготовлення в середньому 2-3 тижні, якщо у Вас стислі терміни або певні дати, то зазначте, будь-ласка

И не забудьте, будь-ласка, прикріпити файлик :)

Ваш запрос відправлено!

Ваш запрос відправлено! Дякуємо, що звернулись до нашої ювелірної майстерні! Ми будемо намагатись відповісти Вам найближчим часом:) (середній час відповіді – 24 години) Гарного та сонячного настрою!!!

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.