Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Ремонт ланцюжків у Києві, Поділ. Ювелірна майстерня в Києві «Ametist», Центр, Поділ

Ремонт ювелірних ланцюжків – найпоширеніший вид ремонту ювелірних виробів у Києві, з яким люди звертаються до ювелірної майстерні на Подолі «Ametist».  Ювелірні ланцюжки – найрозповсюдженіші прикраси, які є, напевне, у кожного з нас. Вони бувають  золотими, срібними, біжутерними, можуть складатись з різних металів. Також ювелірні ланцюжки бувають різноманітних плетінь, цільними та порожнистими (набрали популярності останнім часом через свою маленьку вагу).  Ланцюжки, як правило, носять кожного дня. Тому вони схильні до частих поломок. Причинами розриву ланцюжка можуть стати перетерті в процесі експлуатації ланки ланцюжка або невідповідність ваги ланцюжка та виробу, який на ньому носили. Наприклад, дуже важкий кулон або хрестик на дуже тонкому ланцюжку. Також часто ломаються порожнисті ланцюжки. Це відбувається через те, що зроблені вони не з проволоки, а з тонких порожнистих трубочок.

Ми ремонтуємо такі види ланцюжків:

 ремонт цільних ланцюжків у Києві;

 ремонт пустотілих ланцюжків у Києві;

 ремонт золотих ланюжків у Києві;

 ремонт срібних ланцюжків у Києві;

 ремонт біжутерних ланцюжків у Києві.

Ремонт ювелірних ланцюжків буває таким:

 ремонт розірваних ланок – пайка ланцюжків;

 ремонт замку ланцюжка.

Наш ювелір виконує пайку ланцюжка якісними припоями, що відповідають пробі Вашого виробу. У випадку поломки замка ланцюжка, ювелір або замінить його на новий (послуга «заміна замка на ланцюжку»), або відремонтує (послуга «ремонт замка на ланцюжка»). Найчастіше у замках ломається сталева пружина. Відбувається це через попадання вологи. Особливо шкідливо для ювелірних замків попадання морської води.

Приносьте ланцюжок до ювелірної майстерні в Києві «Ametist», де майстер проконсультує Вас, якісно та швидко ліквідує поломку.

У більшості випадків наш майстер-ювелір ремонтує золоті ланцюжки та срібні ланцюжки у присутності клієнта протягом 10 –15 хвилин.

За 9 років свого існування ювелірна майстерня в Києві «Аmetist»  напрацювала велику кількість постійних клієнтів та здобула гарну репутацію. Ми щиро сподіваємось, що Ви залишитесь задоволені нашим сервісом та доповните ряди наших постійних клієнтів.

Переваги ювелірної майстерні в Києві «Ametist»:

 дуже зручне розташування ювелірної майстерні – у центрі Києва, поряд з метро «Контрактова площа»;

 ювеліри з профільною освітою та великим досвідом роботи;

 невисокі ціни за професійні послуги; 

 безкоштовна консультація телефоном (бажано дзвонити у робочий час з 9.00 до 19.00, через те, що всі ми люди та маємо особисте життя :)));

 для попереднього визначення вартості послуг з ремонту ювелірних виробів, а іноді і можливості його виконання, Ви можете відправити фото поламки на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми дамо відповіді на питання, що Вас цікавлять. УВАГА: Ваша інформація може оброблятися протягом доби через те, що старший майстер-ювелір не завжди має можливість доступу до мережі, так як може знаходитись на виробництві або в майстерні.

 наявність висококваліфікованого старшого майстра-ювеліра, який проконсультує Вас з будь-яких питань, що стосуються ювелірних виробів, а також виконає ремонт ювелірних виробів найскладніших рівнів;

 «прозорий» ремонт ювелірних прикрас – ювелір виконує ремонт на місці у Вашій присутності (за виключенням випадків складного ремонту або великої завантаженості майстра), при цьому він може Вам пояснити всі маніпуляції, які буде проводити з Вашими виробами.

НАША ПОРАДА: тільки кваліфікований ювелір може адекватно оцінити ступінь поламки або дефектності ювелірного виробу та визначити правильні засоби їх усунення. Тому, щоб остаточно не зіпсувати Вашу прикрасу, не намагайтесь відновити її самостійно – зверніться до нашої ювелірної майстерні. Виправити наслідки невмілого втручання куди складніше і не завжди можливо!!!

Вам може бути корисна інформація на цій сторінці, якщо Ви шукаєте: ремонт ланцюжків Київ Центр · ремонт ланцюжків Київ Виноградар · ремонт ланцюжків Київ Куренівка · ремонт ланцюжків Київ Поділ · ремонт ланцюжків Київ Оболонь · ремонт ланцюжків Київ Мінська · ремонт ланцюжків Київ Героїв Дніпра · ремонт ланцюжків Київ Тараса Шевченка · ремонт ланцюжків Київ Поштова площа · ремонт ланцюжків Київ Майдан незалежності Хрещатик · ремонт ланцюжків Київ Печерськ · ремонт ланцюжків Київ Мінський масив · ремонт ланцюжків Київ Голосіївський район · ремонт ланцюжків Київ Теремки ·  ремонт ланцюжків Київ Льва Толстого · ремонт ланцюжків Київ  Золоті ворота · ремонт ланцюжків Київ Палац спорту · ремонт ланцюжків Київ Троєщина · ремонт ланцюжків Київ правий берег · ремонт ланцюжків Київ Лук’янівка · ремонт ланцюжків Київ Дорогожичі

Приєднуйся до нас у Facebook :)

Відправити ЗАПРОС на прорахунок вартості виготовлення ювелірного виробу

Друзі! Всі вироби, які ми виготавлюємо – дуже різноманітні. Вони індивідуальні та виготовляються для Вас в єдиному екземплярі! Вартість виготовлення ювелірних виробів у нашій майстерні залежить від складності виробу, матеріалу, необхідної кількості та розмірів Вашого виробу. Заради економії Вашого та нашого часу та отримання більш точного прорахунку, заповніть усі поля та ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпіть фото або ескіз бажаного виробу. Якщо такого немає, то в поле «побажання» опишіть свою ідею. Завчасно дякуємо за розуміння!!! ПОЛЯ ІЗ ЗІРОЧКАМИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!!!

Терміни виготовлення в середньому 2-3 тижні, якщо у Вас стислі терміни або певні дати, то зазначте, будь-ласка

И не забудьте, будь-ласка, прикріпити файлик :)

Ваш запрос відправлено!

Ваш запрос відправлено! Дякуємо, що звернулись до нашої ювелірної майстерні! Ми будемо намагатись відповісти Вам найближчим часом:) (середній час відповіді – 24 години) Гарного та сонячного настрою!!!

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.