Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Ремонт кулонів у Києві на Подолі. Ювелірна майстерня в Києві «Ametist». Центр, Київ, Подїл

Ремонт золотих кулонів та ремонт срібних кулонів – вид  ремонту ювелірних прикрас у Києві, з яким люди звертаються до ювелірної майстерні на Подолі «Ametist».  Кулон, чи як ми часто ласкаво називаємо цей ювелірний виріб – «кулончик», це доволі розповсюджена  прикраса, яка надає свіжості будь-якому образу. Тематика кулонів, напевне, найширша серед ювелірних прикрас. Це і кулони-літери, і кулони-імена, і кулони-символи, кулони у вигляді квітів, звірів, янголят і т.д. Кулоном може бути й просто красивий камінь у красивій оправі. Кулони бувають золотими, срібними, біжутерними, дуже часто з камінням, з орнаментом, з гравіруванням...

Наші ювеліри, завдяки своєму досвіду, ремонтують навіть найскладніші кулони.

Охоче виконуємо:

 ремонт золотих кулонів у Києві;

 ремонт срібних кулонів у Києві;

 ремонт біжутерних кулонів у Києві;

 ремонт кулонів з камінням у Києві;

 ремонт кулонів з орнаментами та надписами в Києві.

Ремонт золотих та срібних кулонів найчастіше полягає в наступному:

 пайка кулонів у Києві;

 вставка та закріпка каміння в кулон у Києві (при випадінні та втраті);

 ремонт бунтика кулона в Києві (або його ще називають «вушком» або кільцем);

 реставрація кулона в Києві (відновлення поломаних або втрачених частин виробу);

 реставрація відсутнього крапану в Києві (лапки, за допомогою якої закріплений камінь у кулоні);

 відновлення оправи камню в кулоні в Києві.

Ювелір виконує ремонт кулонів якісними припоями, які відповідають пробі Вашого виробу. У кінці кожної роботи, майстер чистить та полірує виріб. У результаті Ви отримуєте назад свою коштовність, відремонтовану та начищену до блиску, доведену до товарного вигляду.

Якщо ремонт кулона не дуже складний, то майстер, скоріш за все, виконає його у Вашій присутності протягом 10 – 15 хвилин. У випадках необхідності складного ремонту ювелірного виробу в Києві або завантаженості майстерні, потрібно залишити прикрасу в ювелірній майстерні на певний час. У такому випадку, ми видаємо квитанцію, із зазначеними параметрами виробу, який Ви залишити, в якості гарантії.

За 9 років свого існування ювелірна майстерня в Києві «Аmetist»  напрацювала велику кількість постійних клієнтів та здобула гарну репутацію. Ми щиро сподіваємось, що Ви залишитесь задоволені нашим сервісом та доповните ряди наших постійних клієнтів.

Переваги ювелірної майстерні в Києві «Ametist»:

 дуже зручне розташування ювелірної майстерні – у центрі Києва, поряд з метро «Контрактова площа»;

 ювеліри з профільною освітою та великим досвідом роботи;

 невисокі ціни за професійні послуги; 

 безкоштовна консультація в майстерні та за телефоном (бажано дзвонити у робочий час з 9.00 до 19.00, через те, що всі ми люди та маємо особисте життя :)));

 для попереднього визначення вартості послуг з ремонту ювелірних виробів, а іноді і можливості його виконання, Ви можете відправити фото поламки на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми дамо відповіді на питання, що Вас цікавлять. УВАГА: Ваша інформація може оброблятися протягом доби через те, що старший майстер не завжди має можливість доступу до мережі, так як може знаходитись на виробництві або в майстерні.

 наявність висококваліфікованого старшого ювеліра, який проконсультує Вас з будь-яких питань, що стосуються ювелірних виробів та виконає ремонт ювелірних виробів найскладніших рівнів;

 «прозорий» ремонт ювелірних прикрас – ювелір виконує ремонт на місці у Вашій присутності (за виключенням випадків складного ремонту або великої завантаженості майстра), при цьому він може Вам пояснити всі маніпуляції, які буде проводити з Вашими виробами.

НАША ПОРАДА: тільки кваліфікований ювелір може адекватно оцінити ступінь поламки або дефектності ювелірного виробу та визначити правильні засоби їх усунення. Тому, щоб остаточно не зіпсувати Вашу прикрасу, не намагайтесь відновити її самостійно – зверніться до нашої ювелірної майстерні. Виправити наслідки невмілого втручання куди складніше і не завжди можливо!!!

Вам може бути корисна інформація на цій сторінці, якщо Ви шукаєте: ремонт кулонів Київ Центр · ремонт кулонів Київ Виноградар · ремонт кулонів Київ Куренівка · ремонт кулонів Київ Поділ · ремонт кулонів Київ Оболонь · ремонт кулонів Київ Мінська · ремонт кулонів Київ Героїв Дніпра · ремонт кулонів Київ Тараса Шевченка · ремонт кулонів Київ Поштова площа · ремонт кулонів Київ Майдан незалежності Хрещатик · ремонт кулонів Київ Печерськ · ремонт кулонів Київ Мінський масив · ремонт кулонів Київ Голосіївський район · ремонт кулонів Київ Теремки ·  ремонт кулонів Київ Льва Толстого · ремонт кулонів Київ  Золоті ворота · ремонт кулонів Київ Палац спорту · ремонт кулонів Київ Троєщина · ремонт кулонів Київ правий берег · ремонт кулонів Київ Лук’янівка · ремонт кулонів Київ Дорогожичі

Приєднуйся до нас у Facebook :)

Відправити ЗАПРОС на прорахунок вартості виготовлення ювелірного виробу

Друзі! Всі вироби, які ми виготавлюємо – дуже різноманітні. Вони індивідуальні та виготовляються для Вас в єдиному екземплярі! Вартість виготовлення ювелірних виробів у нашій майстерні залежить від складності виробу, матеріалу, необхідної кількості та розмірів Вашого виробу. Заради економії Вашого та нашого часу та отримання більш точного прорахунку, заповніть усі поля та ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпіть фото або ескіз бажаного виробу. Якщо такого немає, то в поле «побажання» опишіть свою ідею. Завчасно дякуємо за розуміння!!! ПОЛЯ ІЗ ЗІРОЧКАМИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!!!

Терміни виготовлення в середньому 2-3 тижні, якщо у Вас стислі терміни або певні дати, то зазначте, будь-ласка

И не забудьте, будь-ласка, прикріпити файлик :)

Ваш запрос відправлено!

Ваш запрос відправлено! Дякуємо, що звернулись до нашої ювелірної майстерні! Ми будемо намагатись відповісти Вам найближчим часом:) (середній час відповіді – 24 години) Гарного та сонячного настрою!!!

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.