Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Ремонт каблучок у Києві на Подолі. Ювелірна майстерня в Києві «Ametist». Центр, Київ, Поділ

Ремонт ювелірних каблучок – дуже розповсюджений вид ремонту ювелірних виробів у Києві, з яким люди звертаються до ювелірної майстерні на Подолі «Ametist».  Каблучки – це, мабуть, найрозповсюдженіші прикраси, які є у кожного. Видів каблучок величезна кількість: витончені жіночі, обручки, каблучки для заручин, вінчальні, чоловічі печатки, з камінням, без каміння, з візерунком, з написами і т.д.  Вони можуть бути  золотими, срібними, біжутерними, можуть складатись з різних металів.

Жіноча каблучка – це практично найпоширеніший подарунок та вірний шлях навернути до себе даму серця. Каблучки часто стають улюбленою прикрасою, яку хочеться носить щодня. Що ж робити, якщо з Вашою каблучкою трапилась прикрість? Приходьте до нашої ювелірної майстерні. Наші ювеліри, завдяки своєму досвіду, ремонтують навіть найскладніші обручки.

Із задоволенням виконуємо:

 ремонт золотих каблучок у Києві;

 ремонт срібних каблучок у Києві;

 ремонт обручок у Києві;

 ремонт жіночих каблучок у Києві;

 ремонт чоловічих каблучок у Києві;

 ремонт каблучок з каміннями в Києві;

 ремонт каблучок з візерунками та насічками в Києві;

 ремонт каблучок з гравіруванням в Києві.

Ремонт ювелірних каблучок – це, найчастіше:

 збільшення розміру каблучки в Києві;

 зменшення розміру каблучки в Києві;

 закріпка каменю, що випав у Києві;

 реставрація крапану, що відпав у Києві (лапки, за допомогою якої закріплений камінь у каблучці);

 відновлення оправи (касту) каменя в каблучці в Києві;

 відновлення форми шинки каблучки в Києві (це частина каблучки, яка безпосередньо надягається на палець) за умов її здавлювання, зім’ятості або іншого механічного пошкодження.

Якщо ремонт каблучок не дуже складний, то ювелір скоріш за все виконає його у Вашій присутності протягом 10 – 15 хвилин. У випадках складного ремонту ювелірного виробу або завантеженості майстра, потрібно залишити прикрасу в ювелірній майстерні на певний час. У такому випадку, ми видаємо квитанцію, із зазначеними параметрами виробу, який Ви лишили, у якості гарантії. У кінці кожної роботи, майстер чистить та полірує виріб. У результаті Ви отримуєте назад свою відремонтовану прикрасу, доведену до товарного вигляду.

За 9 років свого існування ювелірна майстерня в Києві «Аmetist»  напрацювала велику кількість постійних клієнтів та здобула гарну репутацію. Ми щиро сподіваємось, що Ви залишитесь задоволені нашим сервісом та доповните ряди наших постійних клієнтів.

Переваги ювелірної майстерні в Києві «Ametist»:

 дуже зручне розташування ювелірної майстерні – у центрі Києва, поряд з метро «Контрактова площа»;

 ювеліри з профільною освітою та великим досвідом роботи;

 невисокі ціни за професійні послуги; 

 безкоштовна консультація в майстерні та за телефоном (бажано дзвонити у робочий час з 9.00 до 19.00, через те, що всі ми люди та маємо особисте життя :)));

 для попереднього визначення вартості послуг з ремонту ювелірних виробів, а іноді і можливості його виконання, Ви можете відправити фото поламки на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми дамо відповіді на питання, що Вас цікавлять. УВАГА: Ваша інформація може оброблятися протягом доби через те, що старший майстер не завжди має можливість доступу до мережі, так як може знаходитись на виробництві або в майстерні.

 наявність висококваліфікованого старшого ювеліра, який проконсультує Вас з будь-яких питань, що стосуються ювелірних виробів, а також може виконати ремонт ювелірних виробів найскладніших рівнів;

 «прозорий» ремонт ювелірних прикрас – ювелір виконує ремонт на місці у Вашій присутності (за виключенням випадків складного ремонту або великої завантаженості майстра), при цьому він може Вам пояснити всі маніпуляції, які буде проводити з Вашими виробами.

НАША ПОРАДА: тільки кваліфікований ювелір може адекватно оцінити ступінь поламки або дефектності ювелірного виробу та визначити правильні засоби їх усунення. Тому, щоб остаточно не зіпсувати Вашу прикрасу, не намагайтесь відновити її самостійно – зверніться до нашої ювелірної майстерні. Виправити наслідки невмілого втручання куди складніше і не завжди можливо!!!

Вам може бути корисна інформація на цій сторінці, якщо Ви шукаєте: ремонт каблучок Київ Центр · ремонт каблучок Київ Виноградар · ремонт каблучок Київ Куренівка · ремонт каблучок Київ Поділ · ремонт каблучок Київ Оболонь · ремонт каблучок Київ Мінська · ремонт каблучок Київ Героїв Дніпра · ремонт каблучок Київ Тараса Шевченка · ремонт каблучок Київ Поштова площа · ремонт каблучок Київ Майдан незалежності Хрещатик · ремонт каблучок Київ Печерськ · ремонт каблучок Київ Мінський масив · ремонт каблучок Київ Голосіївський район · ремонт каблучок Київ Теремки ·  ремонт каблучок Київ Льва Толстого · ремонт каблучок Київ  Золоті ворота · ремонт каблучок Київ Палац спорту · ремонт каблучок Київ Троєщина · ремонт каблучок Київ правий берег · ремонт каблучок Київ Лук’янівка · ремонт каблучок Київ Дорогожичі

Приєднуйся до нас у Facebook :)

Відправити ЗАПРОС на прорахунок вартості виготовлення ювелірного виробу

Друзі! Всі вироби, які ми виготавлюємо – дуже різноманітні. Вони індивідуальні та виготовляються для Вас в єдиному екземплярі! Вартість виготовлення ювелірних виробів у нашій майстерні залежить від складності виробу, матеріалу, необхідної кількості та розмірів Вашого виробу. Заради економії Вашого та нашого часу та отримання більш точного прорахунку, заповніть усі поля та ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпіть фото або ескіз бажаного виробу. Якщо такого немає, то в поле «побажання» опишіть свою ідею. Завчасно дякуємо за розуміння!!! ПОЛЯ ІЗ ЗІРОЧКАМИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!!!

Терміни виготовлення в середньому 2-3 тижні, якщо у Вас стислі терміни або певні дати, то зазначте, будь-ласка

И не забудьте, будь-ласка, прикріпити файлик :)

Ваш запрос відправлено!

Ваш запрос відправлено! Дякуємо, що звернулись до нашої ювелірної майстерні! Ми будемо намагатись відповісти Вам найближчим часом:) (середній час відповіді – 24 години) Гарного та сонячного настрою!!!

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.