Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Ремонт прикрас та аксессуарів у Києві на Подолі. Ювелірна майстерня в Києві «Ametist». Центр, Київ, Поділ

Ремонт прикрас та аксесуарів – одна з послуг, що надаються ювелірною майстернею в Києві «Аmetist». У сфері ремонту прикрас та аксесуарів ми працюємо вже понад дев'ять років. Наші ювеліри мають достатню кваліфіковану підготовку та профільну освіту, щоб виконати ремонт прикрас будь-якої складності. Часто ремонтуємо вироби, від яких відмовились в інших майстернях.

Прикраси  після нашого ремонту не відрізняються по вигляду від нових, тому що ми використовуємо якісні матеріали та дотримуємося всіх технологій.   

Ми пропонуємо весь спектр послуг з ремонту прикрас та аксесуарів. Простий ремонт ювелір виконує у Вашій присутності протягом 10 – 40 хвилин. У випадках необхідності складного ремонту прикрас та аксесуарів, часто виникає необхідність залишити Ваш виріб у майстерні на певний час. У такому випадку, клієнту видається квитанція, із зазначеними параметрами ювелірного виробу, який довелося залишити, в якості гарантії. Головна вимога, якої дотримуються наші майстри – це акуратність у роботі. Роботи виконуються якісними матеріалами. У кінці кожної роботи майстер чистить та полірує виріб. У результаті Ви отримуєте назад свою прикрасу, відремонтовану та начищену до блиску.

За 9 років свого існування ювелірна майстерня в Києві «Аmetist»  напрацювала велику кількість постійних клієнтів та здобула гарну репутацію. Ми щиро сподіваємось, що Ви залишитесь задоволені нашим сервісом та доповните ряди наших постійних клієнтів.

Переваги ювелірної майстерні в Києві «Ametist»:

 дуже зручне розташування ювелірної майстерні – у центрі Києва, поряд з метро «Контрактова площа»;

 ювеліри з профільною освітою та великим досвідом роботи;

 невисокі ціни за професійні послуги; 

 безкоштовна консультація в майстерні та за телефоном (бажано дзвонити у робочий час з 9.00 до 19.00, через те, що всі ми люди та маємо особисте життя :)));

 для попереднього визначення вартості послуг з ремонту ювелірних виробів, а іноді і можливості його виконання, Ви можете відправити фото поламки на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми дамо відповіді на питання, що Вас цікавлять. УВАГА: Ваша інформація може оброблятися протягом доби через те, що старший майстер не завжди має можливість доступу до мережі, так як може знаходитись на виробництві або в майстерні.

 наявність висококваліфікованого старшого ювеліра, який проконсультує Вас з будь-яких питань, що стосуються ювелірних виробів та виконає ремонт ювелірних виробів найскладніших рівнів;

 «прозорий» ремонт ювелірних прикрас – ювелір виконує ремонт на місці у Вашій присутності (за виключенням випадків складного ремонту або великої завантаженості майстра), при цьому він може пояснити всі маніпуляції, які він проводити з Вашими виробами.

НАША ПОРАДА: тільки кваліфікований ювелір може адекватно оцінити ступінь поламки або дефектності ювелірного виробу та визначити правильні засоби їх усунення. Тому, щоб остаточно не зіпсувати Вашу прикрасу, не намагайтесь відновити її самостійно – зверніться до нашої ювелірної майстерні. Виправити наслідки невмілого втручання куди складніше і не завжди можливо!!!

Вам може бути корисна інформація на цій сторінці, якщо Ви шукаєте: ремонт прикрас та аксесуарів Київ Центр · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Виноградар · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Куренівка · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Поділ · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Оболонь · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Мінська · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Героїв Дніпра · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Тараса Шевченка · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Поштова площа · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Майдан незалежності Хрещатик · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Печерськ · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Мінський масив · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Голосіївський район · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Теремки ·  ремонт прикрас та аксесуарів Київ Льва Толстого · ремонт прикрас та аксесуарів Київ  Золоті ворота · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Палац спорту · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Троєщина · ремонт прикрас та аксесуарів Київ правий берег · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Лук’янівка · ремонт прикрас та аксесуарів Київ Дорогожичі

Приєднуйся до нас у Facebook :)

Відправити ЗАПРОС на прорахунок вартості виготовлення ювелірного виробу

Друзі! Всі вироби, які ми виготавлюємо – дуже різноманітні. Вони індивідуальні та виготовляються для Вас в єдиному екземплярі! Вартість виготовлення ювелірних виробів у нашій майстерні залежить від складності виробу, матеріалу, необхідної кількості та розмірів Вашого виробу. Заради економії Вашого та нашого часу та отримання більш точного прорахунку, заповніть усі поля та ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпіть фото або ескіз бажаного виробу. Якщо такого немає, то в поле «побажання» опишіть свою ідею. Завчасно дякуємо за розуміння!!! ПОЛЯ ІЗ ЗІРОЧКАМИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!!!

Терміни виготовлення в середньому 2-3 тижні, якщо у Вас стислі терміни або певні дати, то зазначте, будь-ласка

И не забудьте, будь-ласка, прикріпити файлик :)

Ваш запрос відправлено!

Ваш запрос відправлено! Дякуємо, що звернулись до нашої ювелірної майстерні! Ми будемо намагатись відповісти Вам найближчим часом:) (середній час відповіді – 24 години) Гарного та сонячного настрою!!!

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.