Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в Instagram

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist» в facebook

Тел. + Viber + WhatsApp + Telegram: 067·983·02·93 (Віталій), e-mail: jewelery.kiev@gmail.com

 бульвар Лесі Українки, 26 Б (150 м від м. Печерська), адміністративна будівля Інституту «Київ ЗНДІЕП», 4 поверх, офіс 404/3

↓↓↓Запроси на прорахунок вартості виготовлення ювелірних виробів приймаються за допомогою:

кнопки «Записатися», e-mail, viber, whatsapp, telegram, або в повідомленнях Facebook, Instagram!

ПРАЦЮЄМО ТІЛЬКИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ БУДЬ-ЯКИМ ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ШЛЯХОМ↓↓↓ 

knopka ZAPISI UA

Пайка ювелірних виробів у Києві, Поділ. Ювелірна майстерня в Києві «Ametist». Ремонт ювелірних виробів, Київ, Центр

Пайка ювелірних виробів – основний вид діяльності ювелірної майстерні в Києві «Аmetist». Наші майстри мають достатню кваліфікаційну підготовку та профільну освіту, щоб виконати пайку ювелірних прикрас будь-якої складності. Часто ремонтують вироби, від яких відмовились в інших майстернях.

Ми пропонуємо такі послуги з пайки золотих виробів та з пайки срібних виробів:

 пайка золотих виробів у Києві;

 пайка срібних виробів у Києві;

 пайка ювелірних прикрас у Києві;

 пайка каблучок у Києві;

 пайка ювелірних ланцюжків у Києві;

 пайка браслетів у Києві;

 пайка кулонів у Києві;

 пайка хрестиків у Києві;

 пайка сережок у Києві;

 пайка підвісок у Києві;

 пайка амулетів у Києві;

 пайка виробів з камінням у Києві;

 пайка виробів із візерунками та насічками в Києві;

 пайка виробів із гравіруванням у Києві і т.д.

Пайка золотих ланцюжків та пайка срібних ланцюжків – найрозповсюдженіша операція в нашій діяльності, яку ми виконуємо багато разів щодня. Пайка, яка виконана нашими майстрами, відрізняється чистотою виконання та надійністю в майбутній експлуатації. Для пайки ми використовуємо ювелірні (золоті та срібні) припої, яким властива гарна плинність, пластичність та відповідна температура плавлення. Для пайки золотих виробів ми використовуємо золоті припої з найменьшим вмістом цинку та кадмію, через те, що ці метали не тільки різко знижують температуру плавлення зплаву, але й мають властивості, які роз'їдають метал за умов перегріву. Для пайки срібних виробів та виробів із недорогоцінних металів ми використовуєм срібні припої.
Просту пайку ювелірних виробів майстер виконує у присутності відвідувача протягом 10 – 40 хвилин. До таких найчастіше належать пайки ланцюжків, пайки хрестиків та кулонів і т.д.

У випадках необхідності складного ремонту ювелірних прикрас, часто виникає необхідність залишити ювелірний виріб в ювелірній майстерні на певний час. У такому випадку, клієнту видається квитанція, з указаними параметрами виробу, який довелося лишити, у якості гарантії.

Головна вимога, якої дотримуються наші майстри – це акуратність у роботі. Роботи проводяться якісними припоями. У кінці кожної роботи, виріб чиститься та полірується, доводиться до товарного вигляду. У результаті Ви отримуєте назад свою прикрасу, відремонтовану та начищену до блиску.

За 9 років свого існування наша ювелірна майстерня в Києві «Аmetist»  напрацювала велику кількість постійних клієнтів та здобула гарну репутацію. Ми щиро сподіваємось, що Ви залишитесь задоволені нашим сервісом та доповните ряди наших постійних клієнтів.

ПЕРЕВАГИ ЮВЕЛІРНОЇ МАЙСТЕРНІ в Києві «Ametist»:

 дуже зручне розташування ювелірної майстерні – у центрі Києва, поряд з метро «Контрактова площа»;

 майстри з профільною освітою та великим досвідом роботи;

 невисокі ціни за професійні послуги; 

 безкоштовна консультація телефоном (бажано дзвонити у робочий час з 9.00 до 19.00, через те, що всі ми люди та маємо особисте життя :)));

 для попереднього визначення вартості послуг з ремонту ювелірних виробів, а іноді і можливості його виконання, Ви можете відправити фото поломки на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ми дамо відповіді на питання, що Вас цікавлять. УВАГА: Ваша інформація може оброблятися протягом доби через те, що старший майстер не завжди має можливість доступу до мережі, так як може знаходитись на виробництві або в майстерні.

 наявність висококваліфікованого старшого майстра, який проконсультує Вас з будь-яких питань, що стосуються ювелірних виробів, а також може виконати ремонт ювелірних виробів найскладніших рівнів;

 «прозорий» ремонт ювелірних прикрас – ремонт виконується на місці у Вашій присутності (за виключенням випадків складного ремонту або великої завантаженості майстра), при цьому майстер може Вам пояснити всі маніпуляції, які він буде проводити з Вашими виробами.

НАША ПОРАДА: тільки кваліфікований майстер може адекватно оцінити ступінь поломки або дефектності ювелірного виробу та визначити правильні засоби їх усунення. Тому, щоб остаточно не зіпсувати Вашу прикрасу, не намагайтесь відновити її самостійно – зверніться до нашої ювелірної майстерні. Виправити наслідки невмілого втручання куди складніше і не завжди можливо!!!

Вам може бути корисна інформація на цій сторінці, якщо Ви шукаєте: ювелірна майстерня Київ Центр · ювелірна майстерня Київ Виноградар · ювелірна майстерня Київ Куренівка · ювелірна майстерня Київ Поділ · ювелірна майстерня Київ Оболонь · ювелірна майстерня Київ Мінська · ювелірна майстерня Київ Героїв Дніпра · ювелірна майстерня Київ Тараса Шевченка · ювелірна майстерня Київ Поштова площа · ювелірна майстерня Київ Майдан незалежності Хрещатик · ювелірна майстерня Київ Печерськ · ювелірна майстерня Київ Мінський масив · ювелірна майстерня Київ Голосіївський район · ювелірна майстерня Київ Теремки ·  ювелірна майстерня Київ Льва Толстого · ювелірна майстерня Київ  Золоті ворота · ювелірна майстерня Київ Палац спорту · ювелірна майстерня Київ Троєщина · ювелірна майстерня Київ правий берег · ювелірна майстерня Київ Лук’янівка · ювелірна майстерня Київ Дорогожичи

Приєднуйся до нас у Facebook :)

Відправити ЗАПРОС на прорахунок вартості виготовлення ювелірного виробу

Друзі! Всі вироби, які ми виготавлюємо – дуже різноманітні. Вони індивідуальні та виготовляються для Вас в єдиному екземплярі! Вартість виготовлення ювелірних виробів у нашій майстерні залежить від складності виробу, матеріалу, необхідної кількості та розмірів Вашого виробу. Заради економії Вашого та нашого часу та отримання більш точного прорахунку, заповніть усі поля та ОБОВ’ЯЗКОВО прикріпіть фото або ескіз бажаного виробу. Якщо такого немає, то в поле «побажання» опишіть свою ідею. Завчасно дякуємо за розуміння!!! ПОЛЯ ІЗ ЗІРОЧКАМИ – ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ!!!

Терміни виготовлення в середньому 2-3 тижні, якщо у Вас стислі терміни або певні дати, то зазначте, будь-ласка

И не забудьте, будь-ласка, прикріпити файлик :)

Ваш запрос відправлено!

Ваш запрос відправлено! Дякуємо, що звернулись до нашої ювелірної майстерні! Ми будемо намагатись відповісти Вам найближчим часом:) (середній час відповіді – 24 години) Гарного та сонячного настрою!!!

Про нас

Ювелирная мастерская в Киеве «Ametist»

«Прикраси – це всього лише деталь, яка здатна завершити Ваш образ»

Ювелірна майстерня «Ametist»:

· ювелірні прикраси на замовлення;

· ремонт ювелірних прикрас.